Dlaczego potrzebujesz CRM-a łatwego w użyciu?

Według FitSmallBusiness.com na koniec 2017 roku na świecie naliczono 613 firm oferujących rozwiązania CRM. Od tego czasu ta liczba mogła się zwiększyć, a poziom zaawansowania i jednocześnie skomplikowania narzędzi dostępnych na rynku wzrósł.

Jednak dla małej firmy, która chce zwiększyć sprzedaż i uporządkować procesy, wybór odpowiedniego oprogramowania jest naprawdę łatwy: najlepsza aplikacja CRM to ta, z której można faktycznie korzystać, czyli prosty CRM.

Jeżeli system, który wybierzesz dla swojej firmy nie będzie łatwy w uzyciu, to nie tylko Twój zespół nie będzie chciał z niego korzystać, ale zapewne i Ty będziesz się od tego wzbraniał. System CRM nie wykona za nas pracy, ale może nam ją ułatwić, chociażby poprzez swoją prostotę.

Korzyści płynące z łatwego w użyciu CRM-a

  • Nie tracimy czasu na nawigacje po rozbudowanym CRM-ie, w którym i tak większość funkcji nie będzie przez nas używana.
  • Więcej nie zawsze znaczy lepiej, tym bardziej, jeśli płacimy za mnóstwo funkcji, których nigdy nie użyjemy.
  • System CRM będzie przydatny tylko wtedy kiedy będziesz naprawdę rozumiał sposób jego działania.
  • Proste narzędzie to szybki czas wdrożenia i nauki nowego narzędzia. Zamiast przeklikiwać się przez mnóstwo niepotrzebnych nam funkcji możemy zacząć pracę niemal natychmiast.
  • W firmach wieloosobowych CRM przyniesie korzyści tylko wtedy gdy wszyscy będą z niego korzystać. Czy naprawdę chcesz poświęcać wiele godzin na szkolenie pracowników, a na końcu dowiedzieć się, że i tak nie do końca rozumieją i nie używają wybranego przez Ciebie narzędzia?

Czy bardzo proste narzędzie jest w stanie mi pomóc?

W Inflow CRM postawiliśmy na kilka kluczowych elementów, które dają najwięcej wartości naszym klientom. Tak, więc jeżeli podobne problemy występują w Twojej Firmie, to prosty CRM będzie najlepszym rozwiązaniem:

  • Nieuporządkowana baza kontaktów.
  • Brak ciągłości kontaktu z potencjalnymi klientami, przez co tracimy potencjał sprzedażowy.
  • Brak procesu sprzedażowego, przez co każdy w firmie działa według własnych zasad.
  • Nie monitorujemy przebiegu szans sprzedaży, co powoduje, że nawet nie wiemy na jakim etapie procesu jesteśmy z jakim klientem.
  • Nie wykorzystujemy istniejących kontaktów i klientów do zwiększania sprzedaży.

Gdzie znaleźć prosty CRM dla mojej firmy?

Jesteś w dobrym miejscu :). Tworząc Inflow CRM, naszym celem nie było branie udziału w wyścigu zbrojeń z innymi producentami i oferowanie coraz to nowych i bardziej modnych funkcjonalności, których niemal nikt nie używa.

Naszym celem było przygotowanie naprawdę prostego i przyjaznego narzędzia, które pozwoli firmie szybko zacząć pracę. Owszem, nie znajdziesz u nas wielu funkcjonalności, które mogą okazać się dla Ciebie przydatne, ale w Inflow CRM chcemy wrócić do korzeni i zaoferować proste i przyjazne narzędzie CRM, które usprawni działania w Twojej Firmie już dzisiaj, a nie po miesiącach konfiguracji.

Nie masz jeszcze konta Inflow CRM? Rozpocznij bezpłatny 14-dniowy test.

Rejestracja zajmuje mniej niż 2 minuty!

Inflow CRM - Stworzony dla niewielkich, ale ambitnych firm

Pakiet branżowy CRM

Chcesz usprawnić swoją firmę?

Przetestuj bezpłatnie Inflow CRM przez 14 dni bez żadnych zobowiązań. Jeżeli masz pytania, to po prostu do nas napisz na kontakt@inflowcrm.pl :).