Rozwiązanie dla firm szkoleniowych

i nie tylko

Z początkiem grudnia 2019 roku w naszej ofercie oficjalnie pojawił się pakiet dedykowany firmom szkoleniowym i organizatorom różnych wydarzeń. Jednak już od niemal czterech miesięcy wśród naszych Klientów były firmy szkoleniowe korzystające z pierwszej wersji pakietu. W dzisiejszym wpisie postaramy się nieco przybliżyć możliwości i plany na rozwój oferty dla organizatorów szkoleń oraz innych wydarzeń.

CRM + Obsługa Szkoleń

W skład pakietu wchodzą nie tylko funkcje związane z organizacją wydarzeń, ale również wszystkie inne funkcje dostępne w Inflow CRM. Dzięki temu możemy zaoferować naszym użytkownikom prosty CRM dla firm szkoleniowych, który obejmuje proces od pozyskania klientów i zarządzanie procesem sprzedażowym po organizacje wydarzeń.

Wydarzenia i Zapisy

Dla firm organizujących szkolenia oraz inne wydarzenia przygotowaliśmy pakiet funkcjonalności usprawniających organizacje wydarzeń. Najistotniejszym elementem są moduły Wydarzenia i Zapisy, które pozwalają na tworzenie kartoteki wydarzenia z wszelkimi informacjami dotyczącymi szkolenia lub innego eventu oraz budowanie listy uczestników.

Korzystając z opcji konfiguracyjnych możemy oba moduły rozbudować o własne pola i listy, dzięki czemu w zaledwie kilkanaście minut uzyskamy personalizację funkcji szkoleniowych.

Dodawanie zapisu na szkolenie

Baza Trenerów

Organizatorzy szkoleń bardzo często posiadają rozbudowane bazy trenerów i prelegentów, którzy prowadzą organizowane wydarzenia. W pakiecie CRM dla firm szkoleniowych przewidzieliśmy możliwość tworzenia osobnej bazy trenerów wraz z przypisywaniem im odpowiednich atrybutów, dzięki czemu łatwiejsze stanie się przypisanie odpowiedniego trenera do organizowanego szkolenia.

Miejsca organizacji wydarzeń

Zamiast tracić czas na szukanie za każdym razem miejsca do organizacji wydarzenia lub przeszukiwać pliki Excela, w Inflow CRM dla firm szkoleniowych możemy zacząć budować własną listę miejsc organizacji wydarzeń. Moduł Sale to nie tylko sale, ale również inne miejsca, które możesz opisywać odpowiednimi atrybutami i podobnie jak w przypadku trenerów lepiej dopasowywać je do wydarzeń.

Co dalej?

Wciąż pracujemy nad udoskonaleniem Inflow CRM, w tym pakietu CRM dla firm szkoleniowych. Organizatorzy wydarzeń już wkrótce mogą się spodziewać nowych funkcji i usprawnień wspomagających organizacje szkoleń i eventów. Planujemy m.in

  • Dodanie możliwości notowania wpływów i wydatków związanych z organizowanym wydarzeniem.
  • Wizualny kalendarz wydarzeń.
  • Kreator formularzy zapisów na wydarzenia do osadzania na stronach internetowych.

Dodatkowo użytkownicy będą mieli wszystkie nowe funkcje pakietu Starter, dzięki czemu będą mogli jeszcze lepiej prowadzić działania związane z pozyskiwaniem klientów. .

Szkolenia i nie tylko

Tworząc pakiet skupialiśmy sie w pierwszej kolejności na firmach szkoleniowych, ale staraliśmy się stworzyć narzędzie na tyle elastyczne, aby organizatorzy innych wydarzeń również mogli z niego korzystać.

Testowaliśmy możliwość konfiguracji i wykorzystania Inflow Event w takich branżach jak:

  • Organizatorzy wycieczek i innych wyjazdów.
  • Organizatorzy konferencji.
  • Organizatorzy przedstawień teatralnych.

Możliwości wykorzystania pakietu CRM dla firm szkoleniowych jest znacznie więcej i liczymy, że wraz z dodawaniem kolejnych funkcji i usprawnień pojawią się kolejne możliwości wykorzystania.

Nie masz jeszcze konta Inflow CRM? Rozpocznij bezpłatny 14-dniowy test.

Rejestracja zajmuje mniej niż 2 minuty!

Inflow CRM - Stworzony dla niewielkich, ale ambitnych firm

Pakiet branżowy CRM

Chcesz usprawnić swoją firmę?

Przetestuj bezpłatnie Inflow CRM przez 14 dni bez żadnych zobowiązań. Jeżeli masz pytania, to po prostu do nas napisz na kontakt@inflowcrm.pl :).