Inflow Event – Rozwiązanie dla firm szkoleniowych i nie tylko

Z początkiem grudnia 2019 roku w naszej ofercie oficjalnie pojawił się pakiet Inflow Event dedykowany firmom szkoleniowym i organizatorom różnych wydarzeń. Jednak już od niemal czterech miesięcy wśród naszych Klientów były firmy szkoleniowe korzystające z pierwszej wersji pakietu Event. W dzisiejszym wpisie postaramy się nieco przybliżyć możliwości Inflow Event i plany na rozwój oferty dla organizatorów.

CRM + Obsługa Szkoleń

W skład pakietu Inflow Event wchodzą nie tylko funkcje związane z organizacją wydarzeń, ale również wszystkie inne funkcje dostępne w Inflow CRM. Dzięki temu możemy zaoferować naszym użytkownikom prosty CRM dla firm szkoleniowych, który obejmuje proces od pozyskania klientów i zarządzanie procesem sprzedażowym po organizacje wydarzeń. Więcej szczegółów o zawartości pakietu Inflow Starter znajduje się na https://inflowcrm.pl

Wydarzenia i Zapisy

Dla firm organizujących szkolenia oraz inne wydarzenia przygotowaliśmy pakiet funkcjonalności usprawniających organizacje wydarzeń. Najistotniejszym elementem są moduły Wydarzenia i Zapisy, które pozwalają na tworzenie kartoteki wydarzenia z wszelkimi informacjami dotyczącymi szkolenia lub innego eventu oraz budowanie listy uczestników.

Korzystając z opcji konfiguracyjnych możemy oba moduły rozbudować o własne pola i listy, dzięki czemu w zaledwie kilkanaście minut uzyskamy personalizację funkcji szkoleniowych.

Baza Trenerów

Organizatorzy szkoleń bardzo często posiadają rozbudowane bazy trenerów i prelegentów, którzy prowadzą organizowane wydarzenia. W Inflow Event przewidzieliśmy możliwość tworzenia osobnej bazy trenerów wraz z przypisywaniem im odpowiednich atrybutów, dzięki czemu łatwiejsze stanie się przypisanie odpowiedniego trenera do organizowanego szkolenia.

Miejsca organizacji wydarzeń

Zamiast tracić czas na szukanie za każdym razem miejsca do organizacji wydarzenia lub przeszukiwać pliki excela, w Inflow Event możemy zacząć budować własną listę miejsc organizacji wydarzeń. Moduł Sale to nie tylko sale, ale również inne miejsca, które możesz opisywać odpowiednimi atrybutami i podobnie jak w przypadku trenerów lepiej dopasowywać je do wydarzeń.

Co dalej?

Wciąż pracujemy nad udoskonaleniem Inflow CRM, w tym pakietu Event. Organizatorzy wydarzeń już wkrótce mogą się spodziewać nowych funkcji i usprawnień wspomagających organizacje szkoleń i eventów. Planujemy m.in

  • Dodanie możliwości notowania wpływów i wydatków związanych z organizowanym wydarzeniem.
  • Wizualny kalendarz wydarzeń.
  • Kreator formularzy zapisów na wydarzenia do osadzania na stronach internetowych.

Dodatkowo użytkownicy Inflow Event będą mieli wszystkie nowe funkcje pakietu Starter, dzięki czemu będą mogli jeszcze lepiej prowadzić działania związane z pozyskiwaniem klientów. .

Szkolenia i nie tylko

Tworząc Inflow Event skupialiśmy sie w pierwszej kolejności na firmach szkoleniowych, ale staraliśmy się stworzyć narzędzie na tyle elastyczne, aby organizatorzy innych wydarzeń również mogli z niego korzystać.

Testowaliśmy możliwość konfiguracji i wykorzystania Inflow Event w takich branżach jak:

  • Organizatorzy wycieczek i innych wyjazdów.
  • Organizatorzy konferencji.
  • Organizatorzy przedstawień teatralnych.

Możliwości wykorzystania Inflow Event jest znacznie więcej i liczymy, że wraz z dodawaniem kolejnych funkcji i usprawnień pojawią się kolejne możliwości wykorzystania.

Inflow Event to koszt zaledwie 15 zł miesięcznie lub 150 zł rocznie netto za użytkownika. Zachęcamy do założenia konta testowego przez formularz: www.inflowcrm.pl/rejestracja

Po rejestracji prosimy o informacje mailową na adres: kontakt@inflowcrm.pl wówczas włączymy do testowania pakiet Inflow Event. Test przez 14 dni jest bezpłatny i nie zobowiązuje do zakupu :).

Chcesz usprawnić swoją firmę?

Przetestuj bezpłatnie Inflow CRM przez 14 dni bez żadnych zobowiązań. Jeżeli masz pytania, to po prostu do nas napisz na kontakt@inflowcrm.pl :).