ART Bau GmbH - Niemiecka firma z polskimi korzeniami

ART Bau GmbH

ART Bau GmbH to niemiecka firma, która od lat specjalizuje się w rekrutacji i zatrudnianiu wykwalifikowanych polskich pracowników z branży budowlanej dla przedsiębiorstw działających na rynku niemieckim. Dzięki współpracy z polskimi fachowcami firma skutecznie łączy potrzeby niemieckiego rynku pracy z umiejętnościami i doświadczeniem polskich specjalistów.

W sektorze budowlanym, w którym firma ART Bau GmbH działa, istnieje duże zapotrzebowanie na kompetentnych pracowników. Firma zdobyła wieloletnie doświadczenie w tej branży, co pozwala jej skutecznie identyfikować i zaspokajać potrzeby rynku niemieckiego w zakresie rekrutacji i zatrudnienia specjalistów z Polski.

ART Bau GmbH koncentruje się na rekrutacji i zatrudnieniu pracowników budowlanych na różnych stanowiskach, zarówno dla mniejszych firm, jak i korporacji. Rekrutacja obejmuje różne etapy, aby mogli jeszcze lepiej dostosować się do wymagań niemieckiego rynku pracy.

Firma oferuje bezpieczne i stabilne warunki zatrudnienia w tym m.in.:

  • Niemiecką umowę o pracę, która zapewnia pracownikom pełną zgodność w miejscowymi przepisami podatkowymi oraz kodeksem pracy.
  • Benefity pracownicze dostosowane do sytuacji poszczególnych pracowników, w tym również ubezpieczenie zdrowotne nie tylko dla pracownika, ale również jego rodziny.
  • Zakwaterowanie i transport potrzebne do podjęcia pracy bez konieczności angażowania pracownika w proces relokacji.

Skontaktuj się z firmą ART Bau GmbH

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z wiarygodnym i doświadczonym partnerem w sektorze budowlanym, nie wahaj się skontaktować z ART Bau GmbH. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej naszego Klienta oraz bezpośredniego kontaktu.

Inflow CRM - Stworzony dla niewielkich, ale ambitnych firm

Pakiet branżowy CRM

Chcesz usprawnić swoją firmę?

Przetestuj bezpłatnie Inflow CRM przez 14 dni bez żadnych zobowiązań. Jeżeli masz pytania, to po prostu do nas napisz na kontakt@inflowcrm.pl :).