Pracuj-Legalnie.PL Krzysztof Winnik

Ekspert w dziedzinie legalizacji pobytu i zatrudnienia cudzoziemców w Polsce

Pracuj-Legalnie.PL

Legalizacja pobytu i zatrudnienia cudzoziemców w Polsce może być skomplikowanym procesem zarówno dla pracowników, jak i pracodawców. Firma Pracuj-Legalnie.PL, założona w 2017 roku i prowadzona przez ekspertów z 20-letnim doświadczeniem, specjalizuje się w audycie, kompleksowej obsłudze, pomocy oraz doradztwie dla firm i cudzoziemców.

Aby sprostać tym wyzwaniom, firma współpracuje z najlepszymi specjalistami i ekspertami z różnych instytucji, takich jak Straż Graniczna, Policja, Państwowa Inspekcja Pracy, Powiatowe Urzędy Pracy czy Inspekcja Transportu Drogowego.

Pracuj-Legalnie.PL oferuje szeroką gamę usług, które obejmują między innymi:

  • Legalizacja pobytu - pomoc w procesach związanych z ruchem bezwizowym, wizami, kartą czasowego pobytu, kartą rezydenta długoterminowego UE oraz kartą stałego pobytu.
  • Legalizacja zatrudnienia – wsparcie przedsiębiorców w legalnym zatrudnianiu cudzoziemców, pomagając w uzyskaniu stosownych zezwoleń, oświadczeń oraz tłumaczeń umów.
  • Karta Polaka - doradztwo w uzyskaniu dokumentu potwierdzającego przynależność do narodu polskiego.
  • Obywatelstwo polskie - pomoc w procesach nadania obywatelstwa polskiego, nadania lub uznania za obywatela polskiego oraz potwierdzenia posiadania obywatelstwa polskiego.
  • Inne usługi - firma oferuje również pomoc w założeniu firmy, uzyskaniu karty kwalifikacji kierowcy, świadectwa kierowcy, wymianie prawa jazdy na polskie oraz uzyskaniu numeru PESEL.

Pracuj-Legalnie.PL nie tylko prowadzi procedury dla swoich klientów, ale również oferuje audyty i doradztwo mające na celu dobranie najlepszych rozwiązań dla każdego przypadku.

Skontaktuj się z firmą Pracuj-Legalnie.PL

Jeśli poszukujesz profesjonalnej firmy, która poprowadzi Cię przez skomplikowany proces legalizacji pobytu lub zatrudnienia w Polsce, Pracuj-Legalnie.PL będzie świetnym wyborem.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej naszego Klienta oraz bezpośredniego kontaktu.

Inflow CRM - Stworzony dla niewielkich, ale ambitnych firm

Pakiet branżowy CRM

Chcesz usprawnić swoją firmę?

Przetestuj bezpłatnie Inflow CRM przez 14 dni bez żadnych zobowiązań. Jeżeli masz pytania, to po prostu do nas napisz na kontakt@inflowcrm.pl :).