Blog Inflow CRM

Z Inflow CRM korzysta wiele firm zajmujących się sprzedażą i montażem instalacji fotowoltaicznych. Na podstawie naszych doświadczeń i rozmów z klientami zidentyfikowaliśmy kilka obszarów, w których CRM daje realne korzyści sprzedawcom fotowoltaik

Tym wpisem wracamy do regularnych publikacji na blogu, których w ostatnich miesiącach było znacznie mniej niż we wcześniejszych okresach. Spróbowaliśmy wybrać najważniejsze zmiany jakie zaszły w Inflow CRM w poprzednim roku.

Z małym opóźnieniem, ale startujemy z pierwszym głosowaniem nad nowymi funkcjami Inflow CRM. Przypominamy również zasady głosowania: Głosować mogą aktualni Klienci. Jeżeli dopiero planujesz zostać naszym Klientem…

Zajmujesz się sprzedażą fotowoltaiki i nadal pracujesz na Excelu lub CRM-ie niedopasowanym do branży PV? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Rozpoczęliśmy w Inflow CRM prace nad kolejnym pakietem branżowym.

Rozwijasz swój startup, ale nie wiesz, czy na tym etapie działalności CRM będzie już potrzebny i czy czasem nie zabije kreatywności w Twojej organizacji, a może po prostu jest za wcześnie na takie narzędzie

Pierwszym narzędziem do zarządzania relacjami z klientami i budowania baz kontaktowych dla większości firm jest arkusz kalkulacyjny. Najczęściej jest to Excel, a coraz częściej Arkusze Google.

Zanim rozpoczęliśmy pracę nad własnym systemem CRM online w modelu Software as a Service, przez kilka lat prowadziliśmy dedykowane wdrożenia CRM-ów w wielu branżach.

Wśród naszych klientów znaczący odsetek to firmy pośrednictwa kredytowego specjalizujące się w finansowaniu małych i średnich firm oraz wolnych zawodów.

Wdrożenie CRM-a w firmie to niekiedy konieczność, a nie luksus na który mogą sobie pozwolić nieliczne firmy.

Pod koniec czerwca ogłosiliśmy za pośrednictwem Facebooka i Linkedina wprowadzenie nowych zasad dotyczących aktualizacji Inflow CRM.

Rozpoczęcie pracy z CRM-em pozwala poradzić sobie z niezauważalnym na pierwszy rzut oka wrogiem skutecznej sprzedaży, czyli zduplikowanymi danymi. Sprzedaż i osiąganie zamierzonych……..

Proces sprzedaży w firmie doradztwa finansowego

Ułożony i dobrze zorganizowany proces sprzedaży jest fundamentem dobrze funkcjonującej firmy w każdej branży. Nie inaczej ma się sytuacja w firmach doradztwa finansowego.

Schemat strony internetowej dla doradcy finansowego

Zajmujesz się doradztwem oraz pośrednictwem finansowym i pozyskujesz klientów przez internet lub planujesz wkrótce zacząć to robić?

3 sposoby na marketing w małej firmie

Małe firmy mają nierzadko problem z wyborem odpowiednich działań marketingowych dla siebie. Natłok reklam i specjalistów od marketingu, którzy proponują nam swoje szkolenia..

5 sposobów na usprawnienie pracy w Twojej Firmie

Przedstawiamy Wam w poście 5 sposobów na usprawnienie codziennej pracy w Waszych Firmach. Dzięki tym sposobom nie tylko usprawnicie procesy, ale również zwiększycie osobistą efektywność.

Aktualizacja Inflow CRM

– 14.04.2020

Po okresie intensywnej pracy nad nowymi pakietami branżowymi wróciliśmy do kolejnych bieżących usprawnień Inflow CRM , czego efektem jest kolejna aktualizacja.

Nowe pakiety branżowe w Inflow CRM

Za nami kolejna ważna aktualizacja Inflow CRM. W naszej ofercie pojawiły się dwa nowe pakiety branżowe oraz zmieniona została strona rejestracji oraz sam proces zakładania nowych kont.

Aktualizacja Inflow CRM – 19.02.2020

Za nami kolejna aktualizacja, w której przekazaliśmy użytkownikom szereg usprawnień dotyczących zarówno pakietu Starter jak i Event. Do wszystkich modułów oprócz zadań dodany został…..

Aktualizacja Inflow CRM – 10.02.2020

W poniedziałek 10 lutego przekazaliśmy naszym użytkownikom kolejne usprawnienia w Inflow CRM. Tym razem najwięcej zmian dotyczy pakietu Inflow Event wspierającego działalność szkoleniową.

Usługi w abonamencie i panel klienta

Studium przypadku. Coraz większą popularność zdobywa model biznesowy oparty o świadczenie usług lub dostarczanie produktów w modelu abonamentowym.

Jak zmieni sie Inflow CRM na początku 2020 roku

Mamy nadzieję, że dzisiejszy wpis będzie ciekawy zarówno dla dotychczasowych Klientów, jak i dla firm, które wciąż szukają CRM-a i zastanawiają się co wybrać.

Jak zmieniał się Inflow CRM w ostatnich miesiącach

Ostatnie miesiące to mnóstwo pracy włożonej w eliminowanie błędów oraz wprowadzanie nowych funkcji, dzięki którym Inflow CRM stawał się coraz bardziej przydatny dla naszych użytkowników.

Inflow CRM – Stworzony dla niewielkich, ale ambitnych firm

Chcesz usprawnić swoją firmę?

Przetestuj bezpłatnie Inflow CRM przez 14 dni bez żadnych zobowiązań. Jeżeli masz pytania, to po prostu do nas zadzwoń :).