Integracja z Dyskiem Google

Aby przechowywać pliki w Inflow CRM należy zintegrować swoje konto z Dyskiem Google. Integracje dla całej firmy może przeprowadzić jedynie użytkownik-administrator. Aby przejść do integracji, klikamy w prawym górnym rogu "Moje Konto" i wybieramy zakładkę "Dysk Google".

Po kliknięciu "Dodaj integracje" zostaniemy przeniesieni na stronę Google, gdzie zaakceptujemy dostęp do Dysku oraz integracje w kilku krokach.

Po pozytywnej integracji w zakładce Dysk Google w Inflow CRM będzie widoczna informacja z jakim kontem Google jest zintegrowany CRM.

Następnie możemy przejść do dodawania pól typu plik do których będziemy mogli załączać dokumenty. Pliki standardowo tworzymy za pomocą funkcji pola w modułach.

Tworząc nowe pole, nadajemy mu nazwę oraz wybieramy odpowiednie atrybuty jeżeli są potrzebne.

Dodane pole będzie widoczne w wybranym module. W tym przypadku jest to moduł Klienci. Pola typu plik podobnie jak inne rodzaje pól moga mieć nadawane uprawnienia widoczności dla poszczególnych ról użytkowników. Integracja obsługuje wszystkie formaty plików który może przyjąć Dysk Google w tym m.in:

  • PDF
  • PNG
  • JPEG
  • DOC
  • XLS
  • Pliki Video

Funkcja podglądu jest dostępna dla formatów PDF, PNG, JPEG oraz Video. Pozostałe formaty można jedynie pobierać i załączać.

Na wypadek problemów z integracją i konfiguracją Dysku Google zapraszamy do kontaktu na pomoc@inflowcrm.pl, pomożemy przeprowadzić całą integrację.

Inflow CRM - Stworzony dla niewielkich, ale ambitnych firm

Pakiet branżowy CRM

Chcesz usprawnić swoją firmę?

Przetestuj bezpłatnie Inflow CRM przez 14 dni bez żadnych zobowiązań. Jeżeli masz pytania, to po prostu do nas napisz na kontakt@inflowcrm.pl :).