Si! Solution – prawo, finanse i ubezpieczenia w jednym miejscu

Si! Solution

Skomplikowane zagadnienia i decyzje w świecie finansów i prawa mogą przyprawić o ból głowy. Si! Solution multikancelaria powstała, aby pomagać zarówno przedsiębiorcom jak i osobom prywatnym w rozwiązywaniu problemów prawnych, finansowych i ubezpieczeniowych.

Si! Solution multikancelaria to doświadczeni i wyspecjalizowani prawnicy oraz specjaliści od finansów, którzy przygotują odpowiednią strategię wyjścia z długów oraz zabezpieczą firmę przed możliwymi kłopotami finansowymi.

Grzegorz Mandrysz, właściciel multikancelarii to prawnik i specjalista w dziedzinie oddłużania i ubezpieczeń z kilkunastoletnim doświadczeniem, który przeprowadza Klientów przez swoistą "terapię finansową".

Multikancelaria działa na terenie całego kraju, siedziba Si! Solution znajduje się w Opolu, ale możesz się także umówić na spotkanie on-line.

Si! Solution multikancelaria na podstawie analizy sytuacji klienta przygotowuje rozwiązanie, które najlepiej pasuje do ich indywidualnych potrzeb i celów.

Specjalizując się w trzech głównych obszarach, Si! Solution multikancelaria oferuje szeroki zakres usług dla swoich klientów:

Prawo

  • Restrukturyzacja firm – pomoc w restrukturyzacji zobowiązań i przywróceniu rentowności biznesu.
  • Układ konsumencki – restrukturyzacja dla osób prywatnych.
  • Upadłość konsumencka – pomoc w rozpoczęciu od nowa, dzięki kompleksowemu wsparciu w procesie upadłości.
  • Unieważnienie kredytu w CHF – kompleksowe wsparcie od analizy po uzyskanie finalnego efektu w procesie unieważnienia kredytu frankowego.

Finansowanie

  • Finansowanie przedsiębiorstw – pomoc w uzyskaniu korzystnego kredytu dla firm bez względu na skale prowadzonej działalności.
  • Kredyty hipoteczne – wsparcie w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu na sfinansowanie potrzeb mieszkaniowych.

Ubezpieczenia

Si! Solution multikancelaria specjalizuje się w ubezpieczeniach firmowych. Oferuje szeroką gamę rozwiązań ubezpieczeniowych zabezpieczających majątek klientów. W ofercie znajdują się między innymi ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe oraz życiowe, a także specjalistyczne ubezpieczenia dla przedsiębiorców.

Skontaktuj się z Si! Solution multikancelarią

Jeżeli poszukujesz profesjonalnego wsparcia w świecie prawa, finansów i ubezpieczeń, to nie wahaj się skontaktować z Si! Solution multikancelaria.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej naszego Klienta oraz bezpośredniego kontaktu.

Inflow CRM - Stworzony dla niewielkich, ale ambitnych firm

Pakiet branżowy CRM

Chcesz usprawnić swoją firmę?

Przetestuj bezpłatnie Inflow CRM przez 14 dni bez żadnych zobowiązań. Jeżeli masz pytania, to po prostu do nas napisz na kontakt@inflowcrm.pl :).