Jak zmieni sie Inflow CRM na początku 2020 roku

Dwa tygodnie temu na naszym blogu i w mediach społecznościowych Inflow CRM podsumowaliśmy zmiany jakie zaszły w platformie Inflow CRM w ostatnim kwartale 2019 roku i zapowiedzieliśmy kolejny wpis, w którym przedstawimy plany na najbliższe miesiące. Mamy nadzieję, że dzisiejszy wpis będzie ciekawy zarówno dla dotychczasowych Klientów, jak i dla firm, które wciąż szukają CRM-a i zastanawiają się co wybrać.

Tablica Kanban w module Zlecenia

Nasza tablica do zarządzania szansami sprzedaży zbiera naprawdę bardzo dobre opinie od użytkowników dlatego postanowiliśmy uzbroić również moduł Zlecenia w możliwość zarządzania poprzez tablicę kanban. Funkcja jest już na ukończeniu i trwają testy przed wdrożeniem do użytku.

Już za kilka dni nasi użytkownicy będą mogli jeszcze lepiej zarządzać procesem obsługi zleceń. Mało tego, podobnie jak w przypadku szans sprzedaży będzie możliwość tworzenia wielu procesów.

Proste statystyki

Coś na co czeka wielu z Was i mamy nadzieję, że nie zawiedziemy :). Proste statystyki to funkcja pozwalająca na konfigurowanie w obrębie wybranych modułów funkcji zliczania opartej o wybrane pola. Dzięki tej funkcji nasi Klienci będa mogli dodać np do modułu Zlecenia zliczanie ilości lub wartości zleceń danego typu w wybranym okresie czasu, a statystyki będą się na bieżąco aktualizować.

Jak zawsze staraliśmy się nie tworzyć tego samego co w innych CRM-ach a podejść do tematu nieco inaczej i zaproponować coś prostego i przyjaznego co rzeczywiście przyniesie wartość w codziennej pracy naszych użytkowników, a nie będzie jedynie suchym raportem wyklikiwanym w osobnych zakładkach.

Integracja z Google Drive

Po integracji z Kalendarzem Google, który natychmiast po wprowadzeniu do użytku zaczął cieszyć się dużym powodzeniem wśród naszych Klientów zabraliśmy się za planowanie kolejnej integracji z pakietem narzedzi Google.

Teraz nadeszła pora na Google Drive, dzięki któremu użytkownicy będą mogli załączać i przeglądać pliki, a to wszystko przy wykorzystaniu firmowego dysku Google. Integracja z Google Drive da naszym Klientom możliwość korzystania z tych samych plików z wielu miejsc. Czy to nie jest lepsze niż standardowe załączanie plików? 🙂

To nie koniec nowości jakie przygotowujemy w Inflow CRM. Cały czas pracujemy nad tym, aby stworzyć narzędzie, które jest proste, przyjazne, elastyczne, umożliwia samodzielną rozbudowę i jest w przystępnej cenie.

Nie masz jeszcze konta Inflow CRM? Rozpocznij bezpłatny 14-dniowy test.

Rejestracja zajmuje mniej niż 2 minuty!

Inflow CRM - Stworzony dla niewielkich, ale ambitnych firm

Pakiet branżowy CRM

Chcesz usprawnić swoją firmę?

Przetestuj bezpłatnie Inflow CRM przez 14 dni bez żadnych zobowiązań. Jeżeli masz pytania, to po prostu do nas napisz na kontakt@inflowcrm.pl :).