Głosowanie na nowe funkcje Inflow CRM

02.07.2020 – Autor: Grzegorz Wesołowski

Pod koniec czerwca ogłosiliśmy za pośrednictwem Facebooka i Linkedina wprowadzenie nowych zasad dotyczących aktualizacji Inflow CRM. Wśród najciekawszych usprawnień, jest wiele takich które były pomysłami naszych Klientów. Chcąc zachęcić do jeszcze większego zaangażowania i zgłaszania nowych pomyslów, postanowiliśmy wprowadzić możliwość głosowania na kolejne funkcje Inflow CRM.

Czy każda funkcja będzie poddawana głosowaniu?

Dbając o rozwój Inflow CRM, wciąż wiele funkcji będzie wprowadzanych na podstawie naszego planu rozwoju produktu. Pod głosowanie będą poddawane usprawnienia zgłaszane nam przez Klientów, których nie jesteśmy w stanie wprowadzić od ręki, ponieważ są zbyt rozbudowane, lub nie mamy czy niosą za sobą odpowiednią wartość biznesową dla użytkowników.

W jaki sposób będzie odbywać się głosowanie?

Mieliśmy wiele wątpliwości w jaki sposób rozwiązać głosowanie, a przede wszystkim kto i na jakich zasadach będzie mógł głosować. Zasady muszą być przejrzyste i uczciwe.

  • Głosować mogą aktualni Klienci. Jeżeli dopiero planujesz zostać naszym Klientem, to niestety nie możesz zagłosować.
  • Jeden użytkownik to jeden głos. Klient, który ma więcej aktywnych licencji, będzie mógł oddać większą ilość głosów.
  • Lista do funkcji poddanych głosowaniu będzie przesyłana mailowo do klientów. Każdorazowo w mailu będzie podany czas na oddawanie głosów oraz ilość funkcji. Na liście znajdą się funkcje, które są wykonalne, dlatego nie ma gwarancji, że każda zgłoszona funkcja znajdzie się na liście.
  • Funkcje które uzyskają min. 1 głos, ale nie zostaną wybrane do realizacji, wezmą udział w kolejnym głosowaniu.

Pierwsze głosowanie już w sierpniu

Pierwszą listę zamierzamy poddać pod głosowanie jeszcze w sierpniu :). Dlatego zachęcamy do zgłaszania swoich pomysłów na usprawnienia w Inflow CRM.

Dlaczego warto zgłaszać swoje pomysły?

Chcemy, aby nasi Klienci mieli realny wpływ na rozwój produktu, dlatego zachęcamy każdego do zgłaszania swoich propozycji i o ile będzie możliwa do wykonania w rozsądnym czasie, poddamy ją pod głosowanie. Myślimy również nad jakąś formą podziękowania za najlepsze propozycje, dlatego najpewniej Klient który zgłosi zwycięską propozycję otrzyma od nas bonus nad którym jeszcze myślimy :).

Chcesz usprawnić swoją firmę?

Przetestuj bezpłatnie Inflow CRM przez 14 dni bez żadnych zobowiązań. Jeżeli masz pytania, to po prostu do nas napisz na kontakt@inflowcrm.pl :).