Głosowanie na nowe funkcje

Inflow CRM

02.07.2020 - Autor: Grzegorz Wesołowski

Pod koniec czerwca ogłosiliśmy za pośrednictwem Facebooka i Linkedina wprowadzenie nowych zasad dotyczących aktualizacji Inflow CRM. Wśród najciekawszych usprawnień, jest wiele takich które były pomysłami naszych Klientów. Chcąc zachęcić do jeszcze większego zaangażowania i zgłaszania nowych pomyslów, postanowiliśmy wprowadzić możliwość głosowania na kolejne funkcje Inflow CRM.

Czy każda funkcja będzie poddawana głosowaniu?

Dbając o rozwój Inflow CRM, wciąż wiele funkcji będzie wprowadzanych na podstawie naszego planu rozwoju produktu. Pod głosowanie będą poddawane usprawnienia zgłaszane nam przez Klientów, których nie jesteśmy w stanie wprowadzić od ręki, ponieważ są zbyt rozbudowane, lub nie mamy czy niosą za sobą odpowiednią wartość biznesową dla użytkowników.

W jaki sposób będzie odbywać się głosowanie?

Mieliśmy wiele wątpliwości w jaki sposób rozwiązać głosowanie, a przede wszystkim kto i na jakich zasadach będzie mógł głosować. Zasady muszą być przejrzyste i uczciwe.

  • Głosować mogą aktualni Klienci. Jeżeli dopiero planujesz zostać naszym Klientem, to niestety nie możesz zagłosować.
  • Jeden użytkownik to jeden głos. Klient, który ma więcej aktywnych licencji, będzie mógł oddać większą ilość głosów.
  • Lista do funkcji poddanych głosowaniu będzie przesyłana mailowo do klientów. Każdorazowo w mailu będzie podany czas na oddawanie głosów oraz ilość funkcji. Na liście znajdą się funkcje, które są wykonalne, dlatego nie ma gwarancji, że każda zgłoszona funkcja znajdzie się na liście.
  • Funkcje które uzyskają min. 1 głos, ale nie zostaną wybrane do realizacji, wezmą udział w kolejnym głosowaniu.

Pierwsze głosowanie już w sierpniu

Pierwszą listę zamierzamy poddać pod głosowanie jeszcze w sierpniu :). Dlatego zachęcamy do zgłaszania swoich pomysłów na usprawnienia w Inflow CRM.

Dlaczego warto zgłaszać swoje pomysły?

Chcemy, aby nasi Klienci mieli realny wpływ na rozwój produktu, dlatego zachęcamy każdego do zgłaszania swoich propozycji i o ile będzie możliwa do wykonania w rozsądnym czasie, poddamy ją pod głosowanie. Myślimy również nad jakąś formą podziękowania za najlepsze propozycje, dlatego najpewniej Klient który zgłosi zwycięską propozycję otrzyma od nas bonus nad którym jeszcze myślimy :).

Nie masz jeszcze konta Inflow CRM? Rozpocznij bezpłatny 14-dniowy test.

Rejestracja zajmuje mniej niż 2 minuty!

Inflow CRM - Stworzony dla niewielkich, ale ambitnych firm

Pakiet branżowy CRM

Chcesz usprawnić swoją firmę?

Przetestuj bezpłatnie Inflow CRM przez 14 dni bez żadnych zobowiązań. Jeżeli masz pytania, to po prostu do nas napisz na kontakt@inflowcrm.pl :).