Czym są Szanse Sprzedaży

i jak mogę z nich korzystać?

W Inflow CRM jednym z najważniejszych modułów są Szanse Sprzedaży. Dzięki temu modułowi możemy zarządzać procesem sprzedażowym oraz poszczególnymi wątkami sprzedażowymi. To bardzo istotna funkcja w systemie CRM dla handlowca.

Szansa Sprzedaży to nic innego jak odrębny wątek sprzedażowy z klientem. Możemy tworzyć i prowadzić wiele Szans Sprzedaży dla jednego Klienta. Zamykać jeżeli nie zakończyły się sukcesem i otwierać nowe gdy znów Klient wyraził zainteresowanie naszymi usługami lub produktami.

Nowe Szanse Sprzedaży można dodawać bezpośrednio przez menu, a także z poziomu zakładki modułu powiązanego na karcie Klienta. Jednak najwygodniejszą formą jest dodawanie Szans z poziomu tablicy Kanban. Na Tablicy Kanban są widoczne wszystkie aktualne Szanse Sprzedaży, czyli wątki sprzedażowe. Więcej na temat Tablicy Kanban i zarządzania procesem sprzedażowym znajdziesz w innych naszych materiałach.

Tablica z szansami sprzedaży

Zapraszamy również do zapoznania się z naszym materiałem video na temat Szans Sprzedaży i konfigurowania procesu sprzedażowego.

Inflow CRM – Stworzony dla niewielkich, ale ambitnych firm

Pakiet branżowy CRM

Chcesz usprawnić swoją firmę?

Przetestuj bezpłatnie Inflow CRM przez 14 dni bez żadnych zobowiązań. Jeżeli masz pytania, to po prostu do nas napisz na kontakt@inflowcrm.pl :).