Czym są Szanse Sprzedaży

i jak mogę z nich korzystać?

W Inflow CRM jednym z najważniejszych modułów są Szanse Sprzedaży. Dzięki temu modułowi możemy zarządzać procesem sprzedażowym oraz poszczególnymi wątkami sprzedażowymi. Szansa Sprzedaży to nic innego jak odrębny wątek sprzedażowy z klientem. Możemy tworzyć i prowadzić wiele Szans Sprzedaży dla jednego Klienta. Zamykać jeżeli nie zakończyły się sukcesem i otwierać nowe gdy znów Klient wyraził zainteresowanie naszymi usługami lub produktami.

Nowe Szanse Sprzedaży można dodawać bezpośrednio przez menu, a także z poziomu zakładki modułu powiązanego na karcie Klienta. Jednak najwygodniejszą formą jest dodawanie Szans z poziomu tablicy Kanban. Na Tablicy Kanban są widoczne wszystkie aktualne Szanse Sprzedaży, czyli wątki sprzedażowe. Więcej na temat Tablicy Kanban i zarządzania procesem sprzedażowym znajdziesz w innych naszych materiałach.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszym materiałem video na temat Szans Sprzedaży i konfigurowania procesu sprzedażowego.

Inflow CRM – Stworzony dla niewielkich, ale ambitnych firm

Chcesz usprawnić swoją firmę?

Przetestuj bezpłatnie Inflow CRM przez 14 dni bez żadnych zobowiązań. Jeżeli masz pytania, to po prostu do nas zadzwoń :).