Mapowanie pól pomiędzy modułami

W Inflow CRM jest dostępna możliwość mapowania pól pomiędzy modułami, czyli automatycznego pobierania danych z modułu nadrzędnego. W skrócie funkcja polega na tym, że tworząc np. Zlecenie do Szansy Sprzedaży możemy część danych pobrać z Szansy jeżeli są również wymagane w Zleceniu, bez potrzeby ręcznego przepisywania. Zastosowań tej funkcji jest wiele, dlatego udostępniliśmy możliwość samodzielnego konfigurowania mapowania pól.

Aby zmapować pola, przechodzimy do sekcji “Pola w modułach” i wybieramy interesujący nas moduł. Pamiętajmy, aby wybrać moduł, do którego chcemy pobrać dane, a nie ten z którego chcemy pobierać dane. Jeżeli chcemy np. pobierać dane z Klienta przy tworzeniu Szansy Sprzedaży, to wybieramy Szanse Sprzedaży, a nie Klientów.

Gdy już jesteśmy w konfiguracji modułu, wybieramy pole, które chcemy zmapować. Funkcja obsługuje wszystkie typu pól oprócz pola relacji (powiązanie z innym modułem) oraz pola z plikiem.

Pakiet branżowy CRM

Chcesz usprawnić swoją firmę?

Przetestuj bezpłatnie Inflow CRM przez 14 dni bez żadnych zobowiązań. Jeżeli masz pytania, to po prostu do nas napisz na kontakt@inflowcrm.pl :).