Mapowanie pól pomiędzy modułami

W Inflow CRM jest dostępna możliwość mapowania pól pomiędzy modułami, czyli automatycznego pobierania danych z modułu nadrzędnego. W skrócie funkcja polega na tym, że tworząc np. Zlecenie do Szansy Sprzedaży możemy część danych pobrać z Szansy jeżeli są również wymagane w Zleceniu, bez potrzeby ręcznego przepisywania. Zastosowań tej funkcji jest wiele, dlatego udostępniliśmy możliwość samodzielnego konfigurowania mapowania pól.

Aby zmapować pola, przechodzimy do sekcji "Pola w modułach" i wybieramy interesujący nas moduł. Pamiętajmy, aby wybrać moduł, do którego chcemy pobrać dane, a nie ten z którego chcemy pobierać dane. Jeżeli chcemy np. pobierać dane z Klienta przy tworzeniu Szansy Sprzedaży, to wybieramy Szanse Sprzedaży, a nie Klientów.

Gdy już jesteśmy w konfiguracji modułu, wybieramy pole, które chcemy zmapować. Funkcja obsługuje wszystkie typu pól oprócz pola relacji (powiązanie z innym modułem) oraz pola z plikiem.

Warto wiedzieć

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na inne ważne pytania związane z zarządzaniem polami w Inflow CRM:

Nie masz jeszcze konta Inflow CRM? Rozpocznij bezpłatny 14-dniowy test.

Rejestracja zajmuje mniej niż 2 minuty!

Inflow CRM - Stworzony dla niewielkich, ale ambitnych firm

Pakiet branżowy CRM

Chcesz usprawnić swoją firmę?

Przetestuj bezpłatnie Inflow CRM przez 14 dni bez żadnych zobowiązań. Jeżeli masz pytania, to po prostu do nas napisz na kontakt@inflowcrm.pl :).